Jump to content

voznja auta sa stranim tablicsama- carinski prekrsaj ili ne


neos 123

Preporučene objave

dakle pozdrav svima situacija je sljedeca otac je njemacki drzavljanin i on bi registrirao auto/motor u njemackoj tj njemacko vozilo i tablice i sad me zanima imam li ja kao njegov zakonski sin pravo voziti to vozilo njemackih registracija ako sam ja hrv drzavljanjin...na policiji sam pitao i sta se njih tice nije prekrsaj na poreznoj sam isto pitao ali jedan kaze da je jedan da nije pa me zanima sta vi kazete

 

unaprihed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dakle pozdrav svima situacija je sljedeca otac je njemacki drzavljanin i on bi registrirao auto/motor u njemackoj tj njemacko vozilo i tablice i sad me zanima imam li ja kao njegov zakonski sin pravo voziti to vozilo njemackih registracija ako sam ja hrv drzavljanjin...na policiji sam pitao i sta se njih tice nije prekrsaj na poreznoj sam isto pitao ali jedan kaze da je jedan da nije pa me zanima sta vi kazete

 

unaprihed hvala

 

Ne možete upravljati sa tim vozilom u Republici Hrvatskoj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko te policija zaustavi auto ce ti se oduzeti a policija ce pozvat vlasnika da ga preuzme,a ti ces dobit kaznu jer je to carinski prekrsaj. Ukoliko vozis automobil u prisustvu oca kao suvozaca isto ces dobit kaznu . meni se to dogodilo prije par godina al citajuci neke zakone primjetio sam da se nista nije promjenilo ulaskom u EU jer su svi smatrali da cemo ulaskom u EU moci slobodno voziti autoobil na strane tablice sto nije istina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija