Jump to content

pritvor i zalba


dzoko

Preporučene objave

ovako trebala bi pomoc ako je ko bio u ovakvoj situaciji

supruga su mi zatvorili na temelju toga sto je jedan covjek koji kao ima i svjedoka za to rekao da je sudjelovao u teskojj kradi ali je prije dolaska policije uspio pobjec.

ja sam taj dan zavrsila u rodilistu na cuvanju trudnoce zbog opasnosti od prijevremenog poroda.da ne duljim on je bio kod kuce i mi smo se u vrijeme te krade dopisivali i on se sluzio internetom.

pisali smo zalbu i prilozili slike poruka i povjest pregloeda sa laptopa.dali mislite da ce sudac uvazit zalbu ??

 

ja moram strogo mirovat i nema mi ko pomoc oko kucanskih poslova a i suprug me uzdrzavao,medutim nemaju niti jedan dokaz protiv njega nego samo rijec tog sta je to napravi0 da je ovaj bio s njim

suprug mi je kaznjavan prije al ovaj put nije to napravio jer cekamo dijete i ne bavi se vise ilegalnim stvarima

molim bez osude samo mi treba netko da mi kaze dali moze bit da ce ga pustit na temelju dokaza koje smo prilozili

hvala vam puno !!!!!!!!!

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija