Jump to content

profesionalna bolest da ili ne?


kantajz

Preporučene objave

radim 16 godina u šumarstvu i obolio sam na kičmu.imao sam nedavno operaciju kičme.htio sam podnijeti zahtjev za priznavanje profesionalne bolesti radi kičme no dobio sam odgovor da na kičmu nemam pravo.radio sam na poslovima šumskog radnika sjekača(rad motornom pilom).moje pitanje je dali imam kakvo pravo,da naglasim nije bila ozljeda na radu kad sam otišao na bolovanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
radim 16 godina u šumarstvu i obolio sam na kičmu.imao sam nedavno operaciju kičme.htio sam podnijeti zahtjev za priznavanje profesionalne bolesti radi kičme no dobio sam odgovor da na kičmu nemam pravo.radio sam na poslovima šumskog radnika sjekača(rad motornom pilom).moje pitanje je dali imam kakvo pravo,da naglasim nije bila ozljeda na radu kad sam otišao na bolovanje.

 

Morate ići na invalidsku komisiju u HZMO na svoj zahtjev ili da vas pošalje vaš liječnik. Ako dobijete profesionalnu invalidsku mirovinu možete i dalje raditi i primati 50% mirovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija