Jump to content

krađa


slavija

Preporučene objave

Poštovani,

Moja kći(punoljetna) ulovljena je pri pokušaju krađe u trgovini.Kako se trgovina nalazi u sklopu naše zgrade susjeda koja se zatekla istovremeno kad i moja kći obavijestila me o tome.Otišla sam do trgovine te zatekla kćerku u razgovoru sa zaštitarom.Vrijednost robe je oko 60 kn,ponudila sam da platim međutim nisu prihvatili te je roba vraćena.Na zahtjev zaštitara predala je osobnu iskaznicu ali policija nije pozvana niti je napravljen izvještaj (bar dok smo mi bile prisutne). Da li se to naknadno može javiti policiji ,te općenito što sad može slijediti.

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li se to naknadno može javiti policiji ,te općenito što sad može slijediti.

 

Teoretski može, ali neće, jer im se to ne isplati. U konačnici, roba je vraćena, a to je trgovini najvažnije. Zapamtili su vašu kćer, pa će sigurno motriti posebno na nju, ako se opet tamo pojavi, a ako to i ponovi, gotovo sigurno će je i tužiti privatnom tužbom.

 

Dakle, nekih posljedica ne bude bilo, a kćerku prek koljena i :poguzi:... :-)

 

Ne isplati joj se glumiti Wynonu Rider.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Teoretski može, ali neće, jer im se to ne isplati. U konačnici, roba je vraćena, a to je trgovini najvažnije. Zapamtili su vašu kćer, pa će sigurno motriti posebno na nju, ako se opet tamo pojavi, a ako to i ponovi, gotovo sigurno će je i tužiti privatnom tužbom.

 

Dakle, nekih posljedica ne bude bilo, a kćerku prek koljena i :poguzi:... :-)

 

Ne isplati joj se glumiti Wynonu Rider.

Ukoliko se policija obavijesti da li policija može sama nešto poduzeti ili bez privatne tužbe trgovine ne može ništa?

Puno Vam hvala za odgovore

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko se policija obavijesti da li policija može sama nešto poduzeti ili bez privatne tužbe trgovine ne može ništa?

 

Jedino što policija u ovoj priči može napraviti, i to isključivo ukoliko su pozvani (a nisu), jeste da zavede vašu kćerku u svoje evidencije. Ali da bi do toga došlo, morali su biti pozvani, a nisu. Škola za ubuduće za kćerku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija