Jump to content

Prijepis vozila i kazna za ne vracene tablice na vrijeme.


anlaser

Preporučene objave

Pozdrav svima..

 

Imam problem, dakle kupio sam registriran automobil od vlasnika(znaci vlasnik i u papirima) obavio prijepis i sutra dan otišao i platio porez. Nakon 2-3 dana sam odlučio prodati vozilo, međutim nisam napravio prijenos vlasništva već sam ga kroz par dana prodao drugom čovjeku. ( s ugovora na ugovor) bio sam vlasnik auta oko 7-8 dana. Čovjek kojem sam prodao automobil otišao je platiti porez i nastavio je voziti auto oko 6 mjeseci bez da je napravio prijenos vlasništva tek kada je istekla registracija otišao je u policiju napraviti prijenos vlasništva i tamo su mu rekli da ne može jer je na autu nekakva ovrha. To se odužilo više od 20 dana, uspio je s prvim vlasnikom riješit tu ovrhu i odjaviti auto. Mene zanima tko će sada snositi troškove kazne za to što tablice nisu vraćene na vrijeme. Dali postoji mogućnost da ja snosim troškove jer nisam obavio prijenos vlasništva u tih par dana koliko sam bio vlasnik ? .

 

Hvala u naprijed i nadam se da ću dobiti odgovor od iskusnih,Ispričavam se na gramatičkim pogreškama!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija