Jump to content

prijevara s udžbenicima


nikodije

Preporučene objave

Pozdrav,zanima me da li postoji temelj za zajedničku tužbu protiv RH,točnije Ministarstva ,znanosti,obrazovanja i sporta,u kojoj bi sudjelovali svi prevareni roditelji koji su tijekom ljeta naručili,kupili,dizali kredite za školske udžbenike,jer je bilo rečeno da se moraju kupiti sve nove knjige ,a onda je jedan ministar otišao i došao drugi, koji je 2 dana prije početka škole rekao da ako nemamo novaca da ne moramo kupiti nove.Bilo bi super da je to rekao početkom svog mandata(mislim da je u u lipnju),tada bi mali broj ljudi kupovao nove.Isto tako rekao je da u slučaju da se sad službeno donese odluka da vrijede i stari udžbenici ,kao država bi se tada suočila sa tužbama nakladnika.Ok.To je jasno.Da li se država može sada suočiti sa tužbom sviju nas koji smo "istovarili" nekoliko tisuća kuna jer smo slijedili uputstva Ministarstva?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da je ovo nekakava vrsta političkog portala rekao bih svašta, zapravo sve što ih ide a ide ih puno toga, no u tom smislu svoje ću reći prilikom davanja glasa na slijedećim izborima definitivno uzimajući u obzir i tu odluku, no ovo je pravni portal pa u tom smislu nažalost ne vidim načina na koji bi mogli uspjeti u takvoj vrsti parnice jer je situacija malo složenija od toga je li ili nije netko nešto rekao kao i činjenice da su uglavnom tu jako pametnu odluku "gospodina doktora" uglavnom amortizirale jedinice lokalne uprave i samouprave pa koliko mi je poznato tamo bi i mogli postaviti upit o eventualnom povratu tih plaćenih troškova iako je praksa od jednih do drugih vrlo različita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija