Jump to content

Prijava gradnje


sportas70

Preporučene objave

Molim pomoć, 2008.g. izradio sam projekat za obiteljsku kuću te ishodio dozvolu za građenje (platio sam komunalni i vodni doprinos) te po pravomoćnosti dozvole, iste godine, sam i započeo gradnju odnosno izbetonirao temelj za kuću. Projektant mi je bio nadzorni za izgradnju temelja (imam skicu iskolčenja, izvješće nadzora te se na ORTO snimku vidi temelj). Tada je nastupila kriza i nisam nastavio sa izgradnjom. Ovih dana sam sasvim slučajno čuo da moram imati i izvođača radova za temelj te i prijavu početka gradnje što ja prije 6 god nisam imao te da mi je sada vjerovatno istekla građevinska dozvola. Molim pomoć i savjet dali je to točno i što da radim. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim pomoć, 2008.g. izradio sam projekat za obiteljsku kuću te ishodio dozvolu za građenje (platio sam komunalni i vodni doprinos) te po pravomoćnosti dozvole, iste godine, sam i započeo gradnju odnosno izbetonirao temelj za kuću. Projektant mi je bio nadzorni za izgradnju temelja (imam skicu iskolčenja, izvješće nadzora te se na ORTO snimku vidi temelj). Tada je nastupila kriza i nisam nastavio sa izgradnjom. Ovih dana sam sasvim slučajno čuo da moram imati i izvođača radova za temelj te i prijavu početka gradnje što ja prije 6 god nisam imao te da mi je sada vjerovatno istekla građevinska dozvola. Molim pomoć i savjet dali je to točno i što da radim. Hvala!

 

Nije moguće da nema nitko nekakvu ideju , savjet ili barem da me uputi na nekakvu adresu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija