Jump to content

Tele2 I CeiExpress


Ivan Štruklec

Preporučene objave

Zvao sam Tele2 i potrdio da moj dug nije prodan... No pokazali su mi na Oće uvjete poslovanja, evo samo dio:

4.7. Potpisom Zahtjeva za zasnivanje pretplatničkog odnosa i/ili Zahtjeva za registraciju, Pretplatnik daje svoju privolu Tele2 da može koristiti, obrañivati i upisivati njegove osobne podatke, uključujući i MBG i OIB za potrebe vlastitih evidencija. Potpisom Zahtjeva Pretplatnik takoñer daje privolu da Tele2 sukladno važećim propisima, a osobito Zakonu o zaštiti osobnih podataka, može davati Pretplatnikove osobne podatke naznačene u Zahtjevu financijskim institucijama, bankama kreditorima ili tvrtkama koje su registrirane za obavljanje djelatnosti naplate potraživanja, društvima za djelatnost provjeravanja kreditne sposobnosti, te operatorima javnih komunikacijskih usluga u svrhu provjere platežne sposobnosti Pretplatnika, naplate dospjelih a nenaplaćenih potraživanja, smanjenja rizika od mogućeg nastanka štete i zaštite interesa Pretplatnika i Tele2, te umanjenja budućeg duga i primjene principa upravljanja rizikom.

 

Ako netko može sad protumačiti ovo ili se to može protumačiti po volji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija