Jump to content

Napad na radnom mjestu...


Suzana 1986

Preporučene objave

Pozdrav...

jučer sam započela svoju smjenu od 14 do 21....da mi pritom oko pola 17h,došli pijani gosti(od nekud),inače(radim kao poslovođa jednom poznatom objekta)da bi došlo društvo,njih 6 i tražiju gemište da bi popili....jedan od gostiju se požalio da mu nije dobar i naravno dao se je drugi gemišt na račun kuče,....međutim,muška osoba je bila tolko pijana da me je išla fizički napadati,nije me uspio udariti,jer sam pobjegla u daljinu....Napominjem,bez povoda,bez ičega,jer i njegovo društvo,njih 5 me je branilo i trčalo za njim da me ne dostigne....od šoka i straha sam zvala policiju koja je za dvije min došla i prijavili smo ga,napravljen je zapisnik....da bi taj čovjek mene išao i pred policijom napadati....čovjek je udaljen sa mojeg radnog mjesta,jer je bio vidno alkoholizirani....od danas sam na bolovanju,jer se bojim otiči na posao,bila sam kod psihologa da mi da nešto za spavanje,jer ne mogu ni oka sklopiti.... moje pitanje glasi-koja su moja prava,osim privatne tužbe tom dotičnom 60-šnjaku... dali imam neka prava sa strane moje firme,da mi poslodavac nešto može dati,pošto se je to dogodilo na radnom mjestu???? zahvaljujem svima na odgovorima.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija