Jump to content

alimentacija


masnipalac

Preporučene objave

zovem se nevija i zivim na krapnju kod sibenika

imam kcer koja je rastavljena s dvoje djece

bivsi zet nikako vec dvije godine ne placa alimentaciju 2000 kuna odredjene sudom

djeca su sad stara 3 i 4 godine i sa mnom su od kad su izasli iz rodilista samo su ih donijeli i ostavili

molim vas da mi kazete sta mogu poduzet pravnim putem da bih mojoj unucadi mogla priustit bolji zivot jer sa svojim primanjima to ne mogu iako i sama imam muza invalida i petero djece i zivimo od 4000 kuna mjesecno ipak se borim za njih dvoje malih da imaju sve

kako da natjeram bivseg zeta da placa alimentaciju jer preko policije nismo imali bas nekog uspjeha

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podnesite kaznenu prijavu protiv oca djece nadležnom Općinksom državnom odvjetništvu direktno zbog kaznenog djela povrede dužnosti uzdržavanja, kada policija kako kažete, isto nije učinila.

 

Ali, jedna stvar mi nije skroz jasna - vi kažete da se kao baka djece brinete za njih, a gdje je majka kada su očito djeca povjerena njoj? Jel majka svjesna koje bi mogle biti posljedice, ako je ona samo tako, lakonski "prepustila" djecu vama?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Poštovana,

Molim Vas kako pokrenuti postupak prisilne naplate zbog neplačanja alimentacije ukoliko neplatiša nema na sebi nikakvu pokretnu ili nepokretnu imovinu, i radi na crno?

 

Hvala i lijepi pozdrav

 

Pokrenite postupak prisilne naplate na temelju pravomoćne presude. Kada pokrenete postupak obratite se Centru za socijalnu skrb za privremeno uzdržavanje.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija