Jump to content

Klubovi u udruzi


kbszeljko

Preporučene objave

Način osnivanja ustrojstvenih oblika udruge (u ovom slučaju klubova) regulira se statutom udruge. Dakle u statutu bi trebalo pisati na koji način se osnivaju klubovi i da li oni mogu imati pravnu osobnost odnosno može li ih se registrirati pri uredu državne uprave. Ukoliko je statutom određeno da klubovi nemaju pravnu osobnost onda ih ne možete registrirati sve dok se statut ne izmjeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Način osnivanja ustrojstvenih oblika udruge (u ovom slučaju klubova) regulira se statutom udruge. Dakle u statutu bi trebalo pisati na koji način se osnivaju klubovi i da li oni mogu imati pravnu osobnost odnosno može li ih se registrirati pri uredu državne uprave. Ukoliko je statutom određeno da klubovi nemaju pravnu osobnost onda ih ne možete registrirati sve dok se statut ne izmjeni.

 

Ma predivni ste.

Zahvalan do smrti na Vašem odgovoru, ali recite mi smijem li Vas pitati još nekih detaljćića, pa bi Vas molio, ako nije problem da mi se javite na moj mail--ja se nadam da neću kršiti propise ako ga ovdje navedem--- kbszeljko@gmail.com --- .

Zahvalan još jednom i nestrpljiv do Vašega javljanja. Ja se zovem Željko .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija