Jump to content

Radno pravo ozljeda na radu profesionalna nesposobnost za rad otkaz ugovora o radu


vmarija1965

Preporučene objave

2010 imala sam oržanu pljačku na radnom mjestu.2012 ostvarila sam pravo na invalidsku mirovinu profesionalna nesposobnost za rad u rješenju mi je pisalo da ne smijem raditi sa strankama i da ne smijem raditi poslove povećane materijalne odgovornosti,poslodavac mi je obećao da se ne moram žalit na rješenje a nakon toga su me prisiljavali da potpišem za čistačicu napominjem imam završenu ekonomsku školu nisam im potpisala i dobila sam otkaz.Predmet je na sudu sutkinja je donijela odluku da je otkaz bio opravdan,Županijski sud je odluku poništio i sad sam nakon dvije i pol odine opet na početku zanima me koliko još to dugo može trajati jer ja sam već na rubu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radni sporovi, po prirodi stvari jesu hitni i imaju prioritet. Problem je međutim, što su rokovi u kojima bi oni trebali biti okončani instruktivne naravi, što znači da realnih sankcija za kašnjenje nema.

 

Pokušajte evenualno sa zahtjevom za zaštitu prava na suđenje u razumnom roku (iako je pitanje hoćete li ili ne postići što sa takvim zahtjevom).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija