Jump to content

posudba novca uz kamate.


mumija1234

Preporučene objave

Poznanik mi predlaže da mu posudim određenu svotu novca na 2 godine uz kamate od 6% s time ako mi ne bude mogao vratiti novac pod navedenim uvjetima, tada bi mi odstupio jednosoban stan. Molim Vas, dajte mi savjet o tome svemu, da li se nešto tako(to mi je prvi put u životu)može legalno obaviti, ako je odgovor "da", treba li to obaviti odvjetnik? Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poznanik mi predlaže da mu posudim određenu svotu novca na 2 godine uz kamate od 6% s time ako mi ne bude mogao vratiti novac pod navedenim uvjetima, tada bi mi odstupio jednosoban stan. Molim Vas, dajte mi savjet o tome svemu, da li se nešto tako(to mi je prvi put u životu)može legalno obaviti, ako je odgovor "da", treba li to obaviti odvjetnik? Hvala unaprijed.

 

Pozdrav mumija 1234!

Da li se radi o posudbi na 2 godine uz kamatu od 6% mjesečno ili godišnje ?.... da ne bi bilo nisam znao... Kazneni zakon i Zakon o kaznenom postupku...." lihvarenje "

Poštovani G-man pravo kaže...... malo prostudirajte!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija