Jump to content

dokazivanje nepostojanja vanbračne zajednice


zmodri11

Preporučene objave

Uskoro če se navršiti peta godina kako pokušavam dokazati nepostojanje bračne zajednice. Bivša moja zaručnica je posvjedočila da sam s njom živio jedan period a ne s tužiteljicom kako ona navodi. Bez obzira na sve dokaze bojim se da kod nas nema ravnopravnosti spolova. E sad me pomalo strah ako sud ipak kaže da je vanbrčna zajednica ipak postojala da li ču ja nju morati isplatit za kredite koje sam ja podigao i u cijelosti vratio kad ona uopče nije živjela u mojoj nekretnini, ili možda isplatu za nekretninu koju sam prodao da zatvorim kredite. Da li ja nakon pet godina gubim pravo na potraživanja od tužiteljice (npr. otplatu kredita, dugova itd) dok ona naprotiv sve djeli samnom na pola sem dugova ? Moram li na vrijeme podnijeti tužbu odnosno prije isteka 5 godina i kako da tužbu podnesem kad negiram postojanje vanbraćne zajednice, zar nebi sa tom tužbom priznao postojanje iste? Uostalom to su mi opet ogromni sudski troškovi koje više ne mogu snositi jer više nemam od čega to plačati. Imam osječaj da njen odvjetnik baš na tu kartu igra. Molim savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija