Jump to content

režije za psa


ivohric

Preporučene objave

Ako u međuvlasničkom ugovoru nije opisano plačanje režija za kućne ljubimce (psa) , smije li predstavnik stanara prijaviti psa kao još jednog člana primjer za vodu, lift, idr. režije, pošto to moj predstavnik stanara čini, šta mogu poduzeti vezano uz takve naplate.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko pas popije vode dnevno?Koliko puta se šeće po stubištu?Štoneki pas (i da je vučjak) potroši od zajedničkih režija, akosu vlasnici OK.Mislim na ono da mu pobjegne.Osoba koja ima psa vodi računa o tome i počisti (barem ja to radim).I za što psi troše režije? Ima li u toj zgradi osoba koja pere veš roditeljima?Ima goste za 1 noć,par dana tijekom godine?Pudle se smiju kupati 1 tjedno.Koliko je sto vode?Manje nego što nekome WC curi,a li ga ato ne zabrinjava.Ostali psi se ne kupaju ili po potrebi.Koga to ustvari muči pas u ulazu?Pa ljudi više troše na pranje auta nego na psa.Koga to muči pas?Ili se radi o nečem drugom? :horor:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve je to meni jasno, objašnjeno je i predstavnici stanara, pa svejedno nam je na račun stavila još jednog člana, plačaju i drugi stanari jer se ne žele raspravljati sa njom, kažu da je njoj nemoguće objasniti, te onda popuštaju i plačaju.

Šta pametniji popušta, onda neka budale vladaju !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U mojoj zgradi je gdja. koja ima psa (svi ga obozavamo) sama trazila da se on vodi kao clan kucanstva! Zasto? Zato sto je rekla da i on pije vodu, hoda stubistem, pere mu sapice svaki put kada dodju izvana itd. Vidite, neki vlasnici pasa nemaju nista protiv toga da se pas smatra clanom kucanstva!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo bilo bi dobro da pročitaš tekst, a svojim pametnim odgovorom ne znam na koje si ti pitanje odgovorila. Kakve veze ime da ja smatram svog psa članom kućanstva pa zato ga i imam, zašto bi plačao 60 kn vode mjesečno kad moj pas popije vode koliko vi potrošite u dva pišanja dnevno kada pustite vodu u WC-u, ja nemam ništa protiv da se pas smatra članom kućanstva, samo malo objektivnosti, da li je realno plačati režije onda i za papigu koju imam i za mačku ili možda Vi imate problema sa mjehurom pa potrošite više vode od mene i moje obitelji a plačate manje jer živite potpuno sami.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To nije bio odgovor nego samo komentar! Ja uopce nisam ni za ni protiv u ovom slucaju! Nisam nikoga napadala niti bila protiv Vaseg stava! Samo sam dala primjer svoje susjede koja je, eto, sama odlucila placati tzv. rezije za psa! Moja posljednja recenica u postu koji Vas je piknuo bila je njena. Ne znam zasto bi se tako puno ljudi na ovom portalu svadjalo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zofa je napisao:

To nije bio odgovor nego samo komentar! Ja uopce nisam ni za ni protiv u ovom slucaju! Nisam nikoga napadala niti bila protiv Vaseg stava! Samo sam dala primjer svoje susjede koja je, eto, sama odlucila placati tzv. rezije za psa! Moja posljednja recenica u postu koji Vas je piknuo bila je njena. Ne znam zasto bi se tako puno ljudi na ovom portalu svadjalo?

 

Iritiras zeno bozja u tome je stvar. Svakom loncu si poklopac a nemas s cim poklopit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija