Jump to content

NEUSPJELA OVRHA


anonimno

Preporučene objave

Moje potraživanje prema dužniku pokušala sam riješiti ovrhom.

Tuženi je svu svoju imovinu prepisao na roditelje, račun ispraznio, zaposlio se na crno (pomorac)...

Koja je moja sljedeća mogućnost da dođem do svog novca?

Što mi je činiti???

Postoji li mogućnost kaznene prijave zbog prevare ili nešto slično?

Da li može doći do zastare? Ako da, kako to spriječiti?

Zahvaljujem na svakom odgovoru!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kaznena prijava ti ovisi o tomu što je napravio ali s njom bas neces doci do love...ono sto ti savjetujem a i sto je neki logicni pravni sljed(ali nazalost sto kod nas jako dugo traje)je nova tuzba i to RADI POBIJANJA PRAVNIH RADNJI DUZNIKA...naime, u meduvremenu odkad je napravio taj dug i sve do danas sve sto je prepisao na druge i to u svrhu izbjegavanja svojih obveza, fino tuzbo trazis ponistaj tih radnji i to u iznosu za koliko je tebi duzan...i za taj iznos se pravomocnom presudom ponistava ili adrovanje ili porodaja, odnosno sta je vec napravio da sa sebe preprise svu imovinu...takoder nisi navela da li ima bracnog druga, jer zapamti omoze sve biti na bracnom drugu, ali imas pravo utuzivati tu imovinu ako su je zajdeno priskrbili za vrijeme trajanja bracne zajednice...pozdrav :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija