Jump to content

Problem sa tel operaterom


mstarc

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

imam poteškoća sa jednim pružiteljom moblinih usluga.

U dva navrata sam poslao prigovor i u oba slučaja mi nije bilo odgovoreno unutar 30 dana.

Ukoliko se ne varam postoji neki zakon gdje bi oni trebali unutar tog roka odgovoriti na prigovor.

Ukoliko postoji, može li mi tko reći o kojem se to zakonu radi i kojem članku.

Isto tako me interesira ukoliko postoji tako nešto, mogu li temeljem toga zahtjevati neku naknadu o njih npr. raskid ugovora ili jel ima smisla to prijaviti HAKOMu ili nekoj drugoj ustanovi.

Unaprijed hvala, LP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

tema je slična,pa da ne otvaram drugu....

1.dobio sam od mobilnog operatera odgovor na prigovor,koji ne odgovara u svezi prigovora,ali još najzanimljivije je da nema pravni lijek.....

inaće sam dosad imao desetke raznoraznih prigovora (večinom opravdanih) kod raznih operatera,ali uvijek je na kraju bilo da se mogu žaliti povjerenstvu za reklamacije.....ovdje toga nema (dal namjerno ili nenamjerno)......sad me zanima slijedeće:

da li zbog toga moram žalbu praviti odmah HAKOMU ili prvo praviti tom povjerenstvu za reklamacije (drugostupanjsko) bez obzira što to nije navedeno.....

 

2.usput kad već pitam,jedna osoba nije uopče dobila odgovor od operatera več 25 dana,da li ona mora praviti žalbu drugostupanjskom povjerenstvu za reklamacije ili odmah Hakomu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija