Jump to content

Škofač&Kalogjera


anonimno

Preporučene objave

Ovaj zadnji post je najbolji pokazatelj kako ljudi koji dolaze na ovaj forum i nabacuju se uvredama na racun kolega zapravo ne znaju o kome se uopce radi. Slucajno poznajem doticnu Emu i sve najbolje, a onome tko je pitao tko je to preporucam da se raspita u krugu kolega ODVJETNIKA, ipak se svi znamo, a za sada je (koliko ja znam) samo jedna odvjetnica tog imena. Inace, zivili vjezbenici s ovakvim upitima, ocigledno je glupost neunistiva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ovaj zadnji post je najbolji pokazatelj kako ljudi koji dolaze na ovaj forum i nabacuju se uvredama na racun kolega zapravo ne znaju o kome se uopce radi. Slucajno poznajem doticnu Emu i sve najbolje, a onome tko je pitao tko je to preporucam da se raspita u krugu kolega ODVJETNIKA, ipak se svi znamo, a za sada je (koliko ja znam) samo jedna odvjetnica tog imena. Inace, zivili vjezbenici s ovakvim upitima, ocigledno je glupost neunistiva.

 

molim?!

postoje odvj.uredi i u drugim gradovima. i u njima ima pokoja ema!

gospodine, nisam iz zagreba

nii je zagreb čitava hrvatska

radim u odvj.uredu i nisam čula za tu emu

vaša glupost zaista je neuništiva

hvala

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolegici nije ime EMICA nego EMA.

Vi kolegice, ocito imate problema sa osobnim profesionalnim identitetom što se lako da isčitati iz Vašeg posljednjeg posta.

Bojim se, kolegice vježbenice, da Vi imate još puno toga za učiti i o pravu i o životu ...

Ako dakle, ne poznajete odvjetnice Kalogjera i Škofač, zbog čega se uopće javljate na ovu temu.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Kolegici nije ime EMICA nego EMA.

Vi kolegice, ocito imate problema sa osobnim profesionalnim identitetom što se lako da isčitati iz Vašeg posljednjeg posta.

Bojim se, kolegice vježbenice, da Vi imate još puno toga za učiti i o pravu i o životu ...

Ako dakle, ne poznajete odvjetnice Kalogjera i Škofač, zbog čega se uopće javljate na ovu temu.

 

 

gospodine, ja sam se referirala na moj prijašnji tekst u kojem sam rekla da postoji (osim te vaše tako famozne) još odvjetnica pod imenom ema (nakon što vi niste imali posla pa ste prošarali čitav imenik odvjetničke komore da mi kažete da nema)

zatim sam se ispravila da osoba na koju sam mislila je punim imenom EMICA

 

a vas sam upitala da mi kažete zbog čega bi ja (ako nisam iz zagreba) trebala znati za emu kalogjera. Zašto niste odgovorili na to?

 

Ja sam se na temu javila da saznam tko je ema kalogjera, a vi očito samo da vrijeđate jer još ništa konkretno od vas nismo saznali (osim da mislite da je zagreb hrvatska i da vrijeme provodite listajući imenik odvjetnika da bi mi rekla da nisam u pravu)

 

Ako bi mogli odgovorit kulturno (mada znam da će vam to predstavljat problem, al svejedno vas molim da se potrudite - hvala)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana kolegice, nije bilo potrebe da listam imenik HOK-a stranicu po stranicu jer postoji opcija "nađi", vama očigledno nepoznata. No žalosno je da upravo VI to niste napravili prije nego sto ste s velikom kolicinom prepotencije plasirali informaciju koju prethodno NISTE PROVJERILI. Nadam se da ne pišete podneske ovako kako ovdje komunicirate - napamet!!!!

 

Što biste rekli principalu da ovako fulate?! "Ajoj, pa sta taj zakon STVARNO ne postoji?! Pa ja sam mislila na nesto slicno... Ajoj, zao mi je .... Pa sta sad hocete, ispricala sam se?! " hahahaha

 

Ne razumijem - vec ste se jednom ovdje osramotili i dalje se bahatite. Mislim da ste slucaj za drugi forum "Lijecim komplekse online". Zanima me samo zna li vasprincipal koliko energije i vremena ulazete na ovo umjesto na svoj posao? Ja si mogu dopustiti da budem ovdje 24 h ako hocu jer sam odvjetnik, ali vi kolegice... ccccc

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolegice vježbenice (koja niste iz Zagreba i to toliko puta nepotrebno ističete), mislim da ste pretjerali. Nitko od Vas ne traži da poznajete odvjetnicu o kojoj je rijec, ali onda nema potrebe da se javljate na ovaj topic. Ponovno Vas upucujem, kao i netko gore, da je ova tema za one koji nesto znaju o naslovnom odvjetničkom uredu i njihovu radu, a ne koje je čije točno ime .... Imate problema, dakle, o razlučivanju bitnog i nebitnog, što će Vam zasigurno dodatno otežati Vaš daljnji profesionalni razvoj.

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da vas citiram:

a onome tko je pitao tko je to preporucam da se raspita u krugu kolega ODVJETNIKA, ipak se svi znamo, a za sada je (koliko ja znam) samo jedna odvjetnica tog imena

 

usput, ne vidim nijednu korisnu informaciju koju ste dali o ovom uredu, npr. kojom se granom prava bave

po čemu ja ta odvjetnica divna i krasna, toliko unikatna? Majstor je za ZK? Daje dobru plaću? Šiba ovrhe kao luda - ne mogu se obranit od vaših informacija!

bitno i nebitno očito nije vaš problem, jer sve pršti od vaših informacija

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

je napisao:

Ja si mogu dopustiti da budem ovdje 24 h ako hocu jer sam odvjetnik,

 

koji očito nema posla 8-)

 

nije ni čudo obzirom kakvi su mu argumenti

 

idete li na ročišta ili vas i tad uhvati želja da ste ovdje 24sata? Mora da imate dovoljno noavac kad si možete priuštit 24h za kompom ako to želite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi kolege, ovaj iskaz gadosti koji ste ovdje upriličili dokazuje koliko smo svi mi pravnici jadni. Uopće se baviti proizvanjem nekog ureda, odvjetnika ili pojedinca, zapravo dokazuje da su istiniti vicevi o odvjetnicima kao o nižim oblicima života - što dakako nije istina. Neke druge profesije, npr- liječnici, uvijek se međusobno štite (što se i vidi po nedostatku tužbi za malpractice).

 

Preporučam mladim vježbenicima da svoj bijes liječe negdje drugdje i pitam moderatora da li je radi ovakvih postova osmislio ove stranice?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Preporučam mladim vježbenicima da svoj bijes liječe negdje drugdje i pitam moderatora da li je radi ovakvih postova osmislio ove stranice?!

 

Ovaj forum je osmišljen s dvojakom namjerom: kao mjesto virtualnog okupljanja, druženja i razmjene informacija pravne profesije te kao mjesto pružanja savjeta onima kojima neka vrsta pravnog savjeta treba.

 

Ovaj forum je upravo onakav kakvim ga naprave oni koji ga posjećuju. A to su pripadnici struke te svi ostali koji se za pravna pitanja iz bilo kojeg razloga zanimaju. Moderatori mogu i trebaju usmjeravati forume i osiguravati da onaj minimum pristojnosti komunikacije bude osiguran, no ne mogu i ne smiju biti "cenzori" koji će brisati svaki kritični stav.

 

I nama je žao vidjeti kako pripadnici struke pišu zaista ružne stvari jedni o drugima, no to više govori o onima koji pišu no o onima o kojima se piše.

 

S jedne strane nam je zaista drago da kolege međusobno diskutiraju jedni o drugima, a s druge vrlo često se isposavi da je kultura tog dijaloga zaista niska. Nismo ni sami sigurni što učiniti. Ovo je portal namjenjen pravnoj struci i njihovom međusobnom komuniciranju te nam nema smisla tu komunikaciju onemogućavati, a sa druge da imam ured i da se o mom radu ovako izražavaju kako se o radu mnogih kolega piše i sam bi se osjećao vrlo loše. Žao nam je svih onih koji marljivo rade, a onda ih ovdje blate.

 

Ono što nećemo tolerirati je otvoreno i potpuno neargumentirano vrijeđanje (kao što je to bilo u prošloj objavi), no nije naša uloga biti "žandari" koji će patrolirati i spriječavati svaki izljev tuđe nekulture i lošeg odgoja.

 

Na ovom forumu je u ovom trenutku objavljeno gotovo 43 000 objava i sa sigurnošću tvrdimo da je preko 98% njih vrlo korisna i korektna te da su mnoge od njih mnogima bila od pomoći. No, u svakom žitu ima kukolja. Prozivanja raznih odvjetničkih ureda zasigurno spadaju među njih. Onaj najtruliji dio tog kukolja moderatori "opljeve", no nešto uvijek ostane.

 

U svakom slučaju temu zaključavamo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija