Jump to content

ovršni prijedlog zbog ne plaćanja alimentacije


makra.andrea@gmail.com

Preporučene objave

Pozdrav. odvjetnica piše ovršni prijedlog sudu zbog neplaćanja alimentacije.kako bivsi muž nema pokretnine ni računa,jedina mogućnost je upis u njegovu nekretninu koju bi kroz koji dan ili tjedan mogao naslijediti ostavinskom raspravom. ne kužim zakaj me odvjetnica traži broj čestice te kako bi ja to morala ili mogla znati.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Broj čestice nađite tako da nađete nekretninu na ovoj karti:

 

http://geoportal.dgu.hr/preglednik/?fsb=false

 

A onda temeljem toga nađete tko je vlasnik u z.k. :

http://e-izvadak.pravosudje.hr/pretraga-zk-ulozaka.htm

 

 

Jeste li sigurni da se on neće odreći nasljedstva?

Je li jedini nasljednik?

 

mislim da neće.on je jedan od njih troje.samo je pitanje kad će se upisati.makar ne kužim logiku ako ide ovršni prijedlog na nekretninu,kaj nebi to direkt na upisu u nekretninu išlo automatski,prema oibu,čim uđe u sustav da je upisao trećinu,dijete je ovrhovoditelj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da neće.on je jedan od njih troje.samo je pitanje kad će se upisati.makar ne kužim logiku ako ide ovršni prijedlog na nekretninu,kaj nebi to direkt na upisu u nekretninu išlo automatski,prema oibu,čim uđe u sustav da je upisao trećinu,dijete je ovrhovoditelj?

 

nažalost, ništa ne ide automatizmom, morate upravo na tom predmetu ovrhe (nekretnini) pokrenuti ovrhu. čak i ako imate ovrhu na nečemu drugome - plaći, računima, pokretninama, to se ne prenosi automatizmom na nekretnine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija