Jump to content

Trudnica moli za pravni savjet


suny

Preporučene objave

Molim za pomoć i pravni savjet..Nalazim se u poodmakloj trudnoći, a period koji sam prošla sa ocem djeteta izmjenio je od samog početka par faza- psihičko zlostavljanje i krajnje svako odbijanje komunikacije i izjašnjavanja priznavanja očinstva i zainteresiranosti oko nerođenog djeteta.S obzirom da se ne zelim naći u situaciji da nakon rođenja djeteta netko bane i trazi prava za koja sada ne mari, da li postoji ikakav pravni savjet o eventualnim koracima koje mogu poduzeti kao temelj zaštite i prije poroda.Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nitko se ne javlja. Di ste cure (feministice) Šala !

 

Nisam baš turbo doma u obiteljskim stvarima, no iz prakse, a i logićno, ako je bilo bilo kakovih fizičkih ali i psihičkih zlostavljanja, mislim da je posjet CZSS najbolji početak, da se sastavi zapisnik da se zatraži pomoć i asistencija.

 

A vi ste u braku , jer govorite o "ocu djeteta" a ne o mužu ! ?

 

No, mislim da bi najbolji potez bio da vi njega fino zatražite da on sve to fino pismeno napiše, da ne želi priznat djete i sve to. Samo pazite, to bi moglo biti nezgodno jer kada ga se tako stavi pred zid mogo bi biti nezgodan, jer kada bi nešto potpisao, to je već težina i kasnije se može upotrijebiti protiv njega.

 

Malo više detalja o stiuaciji siguno će dati i bolje odgovore na vaša pitanja.

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija