Jump to content

pomoć


j0000

Preporučene objave

pozdrav..

ovih dana bi trebala prijaviti DSI.. osposobljavam se u gradskoj upravi za administrativni referent- upisničar SSS.. zanima me je li dovoljno učiti samo po pitanjima sa ministarstva uprave i jesu li točni svi odgovori ili oni to ne promijene ako se zakon promijenio? i još nešto.. pravni izvori koji se navode na istoj toj stranici za SSS su puno opširniji pa me to zbunjuje.. i pitanja za ZUP i ZUS ima samo 45 i od toga 4 pitanja za ZUS.. jel moguće da se o ZUS-u ništa drugo ne mora znati??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav..

ovih dana bi trebala prijaviti DSI.. osposobljavam se u gradskoj upravi za administrativni referent- upisničar SSS.. zanima me je li dovoljno učiti samo po pitanjima sa ministarstva uprave i jesu li točni svi odgovori ili oni to ne promijene ako se zakon promijenio? i još nešto.. pravni izvori koji se navode na istoj toj stranici za SSS su puno opširniji pa me to zbunjuje.. i pitanja za ZUP i ZUS ima samo 45 i od toga 4 pitanja za ZUS.. jel moguće da se o ZUS-u ništa drugo ne mora znati??

 

 

Ja 10.07.polažem za isto to radno mjesto i istu spremu :) Uglavnom, opći dio učim samo po pitanjima sa stranice ministarstva, a za posebni dio sam isprintala zakone koji također pišu na stranici ministarstva. ZUP-a i ZUS-a ima malo :) Trenutno mi je najveća briga EU, užas za učiti i pamtiti, uvjerena sam da ću to pasti jer zaista ne znam kako da to naučim :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kad si ti prijavila ispit?i kad su ti poslali rješenje? jel ti u posebnom dijelu opća uprava? ja još do tog nisam ni došla i ne znam još uvijek šta točno moram učit :) a za EU sam čula da je katastrofa -_-

 

 

Prijavu sam poslala 28.05., rješenje mi je došlo već 3.6.

Je, u posebnom dijelu mi je opća uprava. Super kod opće uprave je to što je dosta slična općem dijelu pa ima manje za učiti. :P Ako imaš volje, daj mail pa ti pošaljem šta učim :)

Po meni, ništa nije problem, naročito kad zaista radiš na tim poslovima, problem je samo unija :P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija