Jump to content

dobri principali?


anonimno

Preporučene objave

to ti je vrlo individualna stvar...npr. principal u uredu u kojem sam radila (jedan od poznatijih zagrebačkih ureda) je katastrofa. Da se razumijemo- on je fenomenalan odvjetnik, majstor samo takav, ali kao osoba :-o

moram priznati da me čudi da odrasli ljudi imaju takve raekcije na životna ili poslovna događanja...

 

naime, teško je reći da li je netko dobar principal ili ne bazirano na njegovom "glasu" u odvjetničkim krugovima

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što misliš pod dobar principal ?

Imaš kancelarija gdje vježebenicima nije dobro jer principal ne hvali njihove nepismene brljotine, ili ureda gdje vježbenici sami sebi određuju rokove za neke poslove ( naravno bez znanja principala) i misle da je to ok, a svi oni kad dobiju otkaz ljuti su jer je problem naravno u principalu.

Naravno, ima i onih kod kojih nema radnog vremena a i plaća nije baš redovita, a to je nešto što ne možes znati dok ne počneš raditi, a onda uvijek možeš otići!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma koje su ovo fore. Naravno da ima svakakvih principala kao i svakakvih odvjetnika. Moj slučaj je bio taj da sam radio preko godinu dana u uredu u kojem je moj jedini posao biti ići po Hrvatskoj i biti službeni putnik i utjerivač dugova i u isto vrijeme. Moliti Boga da me netko ne upuca jer mu moram zapiljeniti auto strojeve itd ili se nadati da netko neće na mene pustiti pse. Raditi subotama, dvokratno prekotjedna za minimum određen Komorom. Nazvati rad vježbenika nepismenim škrabotinama ili kako već je žalosno. Sad sam otišao iz svijeta vježbeništva i nisam niti u jednom trenutku požalio.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ljudi moji, meni je malo 12 sati dnevno i cijeli vikendi da stignem poobavljat sve što mi se da...od osobnih stvari,kredita, tužbi nemogućih zahtjeva, predmeta oko nj. tate, brata, žene, rodice,...nemam vremena ni za što, pauzu nemamo, ne radim dvokratno već od 9 pa dokle izdržim navečer, o vrijeđanju da ne govorim, a nitko nam nikad nije ništa pokazao!!!!

Zgadio mi se odvjetnički posao kroz prizmu svega što doživjeh!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pod dobrim principalima mislim na one koji su ok prema nama vježbenicima-naravno da se raditi mora ali mislim na one koji se prije svega ponašaju normalno. da ne dijele otkaze nakon tri mjeseca većini ljudi koji dođu raditi kod njih...jer mislim da bi bilo teško objasniti npr. trećem principalu na razgovoru za posao zašto si dvaput dobio nogu?

nisam u toj poziciji - pa molim savjet onih koji znaju bolje? :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A što je normalno ponašanje ????

U istom uredu imaš vježebenike koji misle da se principali ponašaju normalno, a i one koji misle da su im pricipali roditelji koji im trebaju mjenjati pelene. Sve ovisi o tebi, ali i osobi kod koje dođeš, pravila nema i moraš sama vidjeti, a ako ti nije dobro daš otkaz i to je to!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija