Jump to content

Tužba protiv T-Coma


FlorenceN

Preporučene objave

Lijepi pozdrav svima. Imam jedan problem s firmom iz naslova. Naime otkazala sam pisano ugovor sa T-Comom 30.08.2013. u T-Centru. Naime oni već 2 godine uredno i dalje šalju mjesečne uplatnice za priključak koji ne postoji. Ganjaju me preko vampirskih službi za utjerivanje dugova, zivkaju me i danju i noći, vikendima i blagdanima. Sad me več i na posao pozivaju mada neznam od kuda im broj. Poslali su mi i ovrhu na koju sam se žalila te je sve završilo na sudu. Sud je ovrhu odbacio kao neosnovanu ali oni i dalje šalju uplatnice. Čak sam se i pismeno žalila u T-Com, poslala s povratnicom, uredno zaprmljeno ali odgovor nikad nisam dobila. Imam urednu svu dokumentaciju oko slučaja.

Molim za savjet da li ima smisla utužiti T-Com za izdavanje računa za nepostojeću uslugu, svakodnevno maltletiranje i duševne boli.

Još me interesira da li ima ovdje odvjetnik koji bi se pozabavio s tim slučajem na postotak. Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija