Jump to content

Očinska prava


Ivicamali

Preporučene objave

Otac sam malodobnog djeteta,nad kojim skrbništvo ima moja bivša supruga. Ne poštuje sudsku odluku u vezi viđanja sina, pa me zanima kako mogu napisati žalbu u vezi sudskog rješenja koje mi je odredilo viđanje sina od 16-18 sati. Htio bih napisati žalbu sudu ,da se promjeni mjesto i vrijeme viđanja sa sinom.

Također imam još jedan upit. Odvjetnik od bivše supruge mi je stavio ovrhu nad alimentacijama koje sam plaćao i za to imam uplatnice. Kako da napišem žalbu da mi se skine ta ovrha i kome je šaljem?

Pošto nemam novaca za odvjetnika, ako biste mi mogli pomoći kako da napišem te žalbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Supruginom odvjetniku preporuceno posaljite kopije uplatnica kao dokaz da ste redovito uplacivali alimentaciju i zatrazite hitno skidanje ovrhe. Slobodno mu napisite da cete se ukoliko se ovrha ne povuce obratiti drzavnom odvjetnistvu. Sta se vidjanja tice, niste napisali da li je rijec o privremenoj mjeri ili pravomocnoj odluci suda kao ni koliko dijete ima godina....ukoliko vam bivsa supruga ometa ili brani vidjanja obratite se nadleznom CZSS sluzbenim dopisom ili osobno uz obavezan zapisnik....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Supruginom odvjetniku preporuceno posaljite kopije uplatnica kao dokaz da ste redovito uplacivali alimentaciju i zatrazite hitno skidanje ovrhe. Slobodno mu napisite da cete se ukoliko se ovrha ne povuce obratiti drzavnom odvjetnistvu. Sta se vidjanja tice, niste napisali da li je rijec o privremenoj mjeri ili pravomocnoj odluci suda kao ni koliko dijete ima godina....ukoliko vam bivsa supruga ometa ili brani vidjanja obratite se nadleznom CZSS sluzbenim dopisom ili osobno uz obavezan zapisnik....

 

Radi se o pravomoćnoj presudi i dijete će sad krenuti u prvi razred osnovne škole, ima skoro 7 godina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija