Jump to content

Prometna biciklist i auto


Sigma84

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Sudjelovao sam u prometnoj nesreci na izlazu ulice Trnjanska struga V.(kraj Hypo centra) i Slavonske avenije. Kretao sam se prema istoku, na prvoj zebri je bila oznaka za bicikliste a na drugoj nije i naletio sam na auto koje je izlazilo prema aveniji( rekao bih polu bočni-polu frontalni udar), i naravno nakon ocevida policije dobio sam kaznu za prekrsaj koju sam platio jer su mi nudili duplo manje(s 1500 na 750 kn) ako platim u roku 3 dana.

 

Gospodja je rekla da ima kasko( auto je na firmu), no zanima me u slucaju da me tuzi ona ili osiguravajuca kuca, imam li kakve sanse ne platiti jer je vjerojatno veca steta u pitanju (vjetrobransko staklo,bocni branik...). Ne znam kakva je procedura kod osiguravajucih kuca, hoce li me teretiti ili je to odluka gospodje koja je vozila?

 

Bila je i hitna i utvrdila lagani hematom na glavi, ozljedu na ledjima i ruci.

 

 

 

Inace na tom izlazu ima i znak STOP za aute, tako da iako sam pravno vjerojatno ja vise kriv, da smo oboje bili pazljiviji ne bi doslo do nesrece.

 

 

 

Bilo kakve informacije ce mi dobro doci.

 

 

Srdacan pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija