Jump to content

brojilo i elektra u novom stanu


andreica456

Preporučene objave

Poštovani, kupila sam stan u izgradnji, s tim da sam drugi vlasnik, ali sam prva koja je bila u posjedu stana i pocet cu zivjeti u svom stanu ubrzo. No, imam problem, ne postoji brojilo za elektricnu energiju, pa sam zvala Elektru i rekli su mi da moram platiti 10 000 kn za prikljucenje ili da zovem bivse vlasnike ili tvrtku koja je izgradila zgradu, da oni srede brojilo jer Elektra nema veze s tom situacijom. No, bivsi vlasnici su promijenili brojeve i ne mogu stupiti u kontakt s njima, a vlasnik tvrtke se ne javlja na telefon nikako. Ima li za mene kakva alternativa ili moram platiti 10 000 kn kako bih mogla imati struju? hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To vam svakako ne ide u prilog, ali moguće stvar nije izgubljena. No, svakako bi trebali stupiti u kontakt sa prodavateljem glede ostvarivanja zahtjeva za otklanjanjem stvarnih nedostataka prodane stvari, glede čega vam sugeriram angažman odvjetnika, po mogućnosti specijaliziranog za ovakve vrste sporova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija