Jump to content

Marihuana,savjet,pomoc


vanform1998

Preporučene objave

Pozdrav ekipa neznam da li sam na tocnu tu raspravu usao(ispricavam se ako nisam i molio bi admine da ne obrišu ovu temu)...znaci uhvacen sam bio u 7 mjesecu neznam tocno koji datum i bio sam sa prijateljem i da skratim pricu on mi je dao "trave" 10 grama ali da mu sacuvam dok on doslovno da si "ususka" majicu u hlace i ja sam to stavio u đep međuvremenu dosla si 3 policajca u civilu i pitali nas za osobne i da li imamo nesto kod sebe i izvadili smo sve iz đepova kako bi ja ajmo reci spasio prijatelja rekao sam da je moje ali nisam znao kako je to sve pakirano i te stvari kako bi dosli u stanicu i oni su to vagali i unutra je bilo u jednoj vrecici 5,6 grama i ovo je sve bilo napravljeno kao za "prodaju" u paketicima i rekao mi je ako nekazem sta je bilo da me moze osuditi za prodaju toga (naravno nisam bas sve popusio sta je rekao) i onda sam ispricao istinu jer nezelim ispasti da sam ja to prodavao i opekao sam se samo tako,travu nepusim ali imam drustvo koje pusi ali nikada me nisu nagovarali na nesto da im "nabavim" ili da probam,nezelim ispasti sada *bad word* ali drugo nisam mogao jer bi imao veliko s.anje...maljoljetan sam nikada nisam imao problema sa ovime kao sto sam i naveo gore i sada imam poziv za sud za nekoliko dana...e sada moja su pitanja

1.da li cu dobiti neku kaznu?

2.da li ce on koji mi je to dao biti na sudu jer sam rekao da je njegovo?

3.i sto sve mogu ocekivati od toga?

P.S. kao i svaka normalna osoba uplasen sam trenutno stoga ako sam nesto pogrijesio ispricavam se unaprijed.

 

Ažurirano

 

Htio sam ga "izvuci" jer je on punoljetan i to mi je bila ogromna pogreska...

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nije mi sada to bitno mislim znate ocu biti ili ne nego sam samo pitao ak ce biti ali eto bog zna samo i sud,samo me sada najvise brine ta cijela situacija,kako ce sve to proci,bio jesam na sudu 2 puta jer sam vozio automatika po selu i to sam prosao dva puta sa opomenom ali nikada ovamo sta nikada se nisam ni petljao u take stvari

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako mislis sivko? To je bilo prije dobre 3 godine i nisam pokusao bjezati niti nista priznao sam da sam se vozio i tako 2 puta sam dobio opomenu e sada koliko to stoji dok se ne obrise kao ili to bas ostaje stalno ali to mi sada nije bitno nego me brine hoce li to nekako utjecati na ovo sada to me sada najvise brine

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

G-Man to znaci da ce on tamo biti isto ili? Ma ne sivko kao sto sam i rekao nisam nikada imao problema sa time niti cu imati ovo mi je bila velika skola da se nezauzimam za takve stvari vise ikad,mislite pod "posebno" ako budem isao preko granice pa ce me pretrazivati i to? Ja cu isto znaci dobiti nekakvu kaznu? A nebrine me to ako ce ostati 3 godine jer nikada nisam imao sa time posla samo neka se obrise

 

Ažurirano

 

Dobio sam taj papir za sud ali nigdje nepise da ce i on biti tamo samo pise kao nesto "optuzenik neka se odazove tog i tog dana" nemam sada papir kod sebe trenutno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

G-man jos 2 pitanja i hvala na svim odgovorima,forum je super.

1.što ako se on bude pravio "bedast" i kaze da je moje ili tako nesto?

2.imam poruke na mobitelu sto mi je poslao nakon što sam izašao iz stanice evo citiram

ON:"Kako je proslo?"

JA:"Nisam nista rekao,al ostat cu bez moba" ( to mi je policajac rekao da napisem)

ON:"Ucinio si pravu stvar.. Thx"

3. Da li mogu nesto dokazati nesto sa tim porukama?

 

Ažurirano

 

Nisam zaposlen,neradim nigdje,zivim kod roditelja otac radi u vojsci,a mama kod privatnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Obzirom se protiv vas vodi prekršajni postupak, to već govori u prilog da se vama vjeruje. Uostalom, vi nemate nikakvih informacija o sudbini prijatelja?

 

2. i 3. Poruke OBAVEZNO čuvajte, zlu ne trebalo. Biti će dokaz, ako zatreba.

 

Obzirom na imovinske prilike, nema nikakve novčane kazne po vas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako mislite sudbine G-man? Znam ga vec 8 godina ali smo samo 1-2 mjeseca zajedno i to na moru ne ovako i to je sve sta se vidimo i jako je glupo bilo od mene sto sam to napravio ali eto,znam da je punoljetan i sto se tice imovinskog stanja da je onako izvan prosjeka ako znate sta misli...puno ste mi pomogli i olaksali to sve samo me najvise brine sta ce on reci,i kako mislite da se meni vjeruje na tome sto sam na preksrajnom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i ovo je sve bilo napravljeno kao za "prodaju" u paketicima i rekao mi je ako nekazem sta je bilo da me moze osuditi za prodaju toga (naravno nisam bas sve popusio sta je rekao) i onda sam ispricao istinu

 

Povjerovali su ti da ti ne prodaješ pa nije podnesena kaznena prijava nego se išlo samo na posjedovanje po prekršaju.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

....jos samo da G-man kaze sto misli bas pod sudbinu...

 

Kao što je Sivko napisao - je li protiv prijatelja pokrenut kazneni postupak?

 

Svakako javite ishod, a komunikaciju s prijateljem definitivno nemojte voditi preko Facebooka (ili bilo kojeg sličnog načina), jer se kasnije može obiti i vama u glavu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija