Jump to content

KOMADINA


anonimno

Preporučene objave

Slušao sam ga u petak 19.09. bio je prvi ispitivač. Jako ugodan kao ispitivač, pita po zakonima (prvo ZUP pa ZUS pa radno te ostale male zakone). Pita na način da svakom kandidatu postavi po jedno pitanje i pomagao je kod odgovora.

Sve u svemu moj dojam je da želi vidjeti koliko kandidat zna, a ne koliko ne zna.

Volio bi ga imati na roku.

Tri kandidata su odgovorala nešo više od sat vremena

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što se gospon komadine tiče njega se ne moraš bojat, dapače meni je bio u subotu na roku...šta reč kada je kandidatkinji pored mene gestikulirao odgovor''novčana naknada'' i kad je ona čitajući s usana tako odgovorio on veli odlično...pa dalje ne moram pisat ....HVALA , izuzetno susretljiv i jednom riječju odličan ispitivač kada bi neki pojedinci bar približno bio kao on to bi bilo idealno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dragi kolega ne mogu ti pitanja pisati jer je gospon komadina pitao ama apsolutno sve što je u ispitnoj materiji ...žao mi je ali je istina nema šta me nije pito od zupa i zusa do naknade oduzete imovine i izvlaštenja sve komplet iz radnog prava , da usporedimo stari zakon o dr. sl i nam. i novi koja je razlika itd itd...ni manje ni više oko 30ak općenitih pitanja sa brdom potpitanja + da zaboravih mirovinsko i zdravstvenop osiguranje al on je bio mila majka spram ostalih prm. palarić je znao pitat koja vjera ne dozvoljava nošenje oružja u rh...i x bisera tako da bi ti ja mogao sastaviti malu skripticu od 40 strana pitanja vjeruj mi na riječ a nek ti i slušaći potvrde

S poštovanjem! 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čuj ak ti je bed pisat i tipkat pitanja- OK. to mogu shvatit, al mi je ovo obrazloženje malo...čuj kaj misliš da bi iz građanskog bilo i 1 pitanje s tim stavom na ovom sajtu- gradivo je nešto "malo" opsežnije i pitaju ga dosta detaljno (svatko iz svog omiljenog dijela); pa su pitanja svejedno tu...

s poštovanjem ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija