Jump to content

HITNO!!! Prigovor na novčanu kaznu za čl. 199 st.2, čl. 229 st. 1, i čl.16.st.1


zaba323

Preporučene objave

U 10. mj me policija zaustavila i napirio sam 0,70 , nisam imao vozačku kod sebe niti osobnu.. Prije 2-3 dana dobio sam kući riješenje na kojem stoji alkohol 1000,00 kn, vozačka 300,00 kn, osobna 200,00 kn i oduzimanje vozačke na mjesec dana.. s obzirom da sam nezaposlen, žena mi radi na stručnom osposobljavanju i imamo dijete, napisao bih prigovor na novčanu kaznu, ali me zanima.. dali mogu vozačku odnijeti u PP i ostavit prigovor ili vozačku odnijeti tek poslije suda..neznam kakva je procedura? znači pristajem na oduzimanje vozačke ali na novčanu kaznu ne... i ako ima netko nekakav sličan primjer pa da vidim način sastvaljanja prigovora...

 

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vozačka ostaje kod tebe dok god važi,ne predaješ je nikome ni kad dođe zabrana.Zabrana se vodi samo u elektroničkom obliku kod policije.

 

Iz navedenih razloga traži prigovorom smanjenje kazne i ukidanje zabrane.

 

http://cdn.slike.hr/wp-content/uploads/sites/34/2011/01/zalba_brzina.pdf

 

Do prigovor je isto a u obrazloženju samo napiši da priznaješ prekršaj.da je do njega došlo nesmotrenošću,da nisi do sad kažnjavan, da si nezaposlen, da ti žena radi na stručnom osposobljavanju i imamo dijete,da ti vozačka treba i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija