Jump to content

izmjene u katastru


wulfi

Preporučene objave

Molio bih pomoć, posjedujem kuću koja je prije bila u mojoj katastarskoj čestici o čemu i imam izvatke iz katastra prije desetak godina, a tek nedavno sam pogledao katastar i vidio da kasnijom izmjenom katastarskih "granica čestica" moja kuća više nije u mojoj katastarskoj čestici. Da li je moguće sada nekako pravnim putem djelovati. Usput i od susjeda do mene kuća je sada po katastru na mom zemljištu...

Unaprijed hvala,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molio bih pomoć, posjedujem kuću koja je prije bila u mojoj katastarskoj čestici o čemu i imam izvatke iz katastra prije desetak godina, a tek nedavno sam pogledao katastar i vidio da kasnijom izmjenom katastarskih "granica čestica" moja kuća više nije u mojoj katastarskoj čestici. Da li je moguće sada nekako pravnim putem djelovati. Usput i od susjeda do mene kuća je sada po katastru na mom zemljištu...

Unaprijed hvala,

 

Gdje ste to gledali?

Na Geoportalu? O kojoj se to katastarskoj općini radi , koja županija?

 

Prvo otiđite u katastar i provjerite tamo stvarno stanje. Moguće da su nešto spetljali na Geoportalu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Poštovani,

podatke na web preglednicima treba uzeti s rezervom jer u mnogim KO dolazi do pomaka katastarskog plana zbog loše uklopljenosti. No možda bez homogenizacije i nisu mogli bolje.

Trebalo je staviti napomenu da je uklop/prikaz plana informativan (iako iz dgu tupe da je točan, nije).

 

Pa kao što je poštovani Felixx napisao, najtočnije podatke će te dobiti u katastru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija