Jump to content

Tražim odvjetnika i savjet (4 kaznena djela)


Medo007

Preporučene objave

Lijepi pozdrav

 

Imam 20 godina uhvaćen sam dok sam sprejem pisao gluposti po zidu jedne zgrade, zapravo nisam uhvaćen na djelu već 200 metara od toga zida dok sam sjedio na klupici, uhićen sam jer sam na jednoj ruci imao boje od istog spreja (Osnovna sumnja), proveo sam 13h u pritvoru, 3 puta ispitivan te su me na kraju okrivili za još dodatna 3 objekta na kojima su pisali znakovi i poruke uvrijedljivog sadržaja (Poziv na mržnju itd.), priznao sam dio zida/zgrade koji sam ja uništio ali za ovo ostalo nisam kriv, sveukupna šteta je oko 10 000 kn, s obzirom da imam manje od 21 godinu (Mlađi punoljetnik) nisam dobio poziv za sud već poziv u Centar za socijalnu skrb gdje su napravili procijenu šta samnom dalje, bio mi je ponuđen dobrotvorni rad koji sam na prvu prihvatio ali se sad predomišljam da možda ipak uzmem odvjetnika i odem na sud dokazat svoju nevinost...

 

Unaprijed se zahvaljujem na savjetu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vezano za traženje odvjetnika, podsjećam na pravila:

4. Svi odvjetnici zainteresirani za pružanje zatražene pomoći tražitelja pomoći mogu kontaktirati isključivo putem privatne poruke (pm)...

i molim da svi zainteresirani kontaktiraju postavljača teme privatnom porukom.

 

Tema ostaje otvorena za raspravu o savjetima, obrani i dr. pitanjima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija