Jump to content

Povrat uloženog


ikatomo

Preporučene objave

Nekako ću u kratkim crtama opisati situaciju. Suprug je digao kredit za uređenje kuće koja je u vlasništvu njegoa oca i majke. Iznos kredita je 50000 eura ,sa kojima se mijenjao krov kuće ,kompletna stolarija na kući te dogradnja itd..... za navedini kredit je dignuta hipoteka na kuću. kredit se nije neko vrijeme otplaćivao jer je suprug ostao bez posla ali sada se otplaćuje dalje. Do sada je otplaćeno 16000 eura više manje. Ali dogodile su se velike razmirice u odnosima i njegova majka je doslovno prošvinglala. Doslovno ne dozvoli da na gornji kat kuće u kojem imamao zaseban stan da nam dolazi itko koga ona ne preferira. Na vratima čovjeka odpravi i kaže da je to njena kuća i da ne može unutra. Sad želi da i mi napustimo kuću. Zanima me da li nas može izbaciti , da li suprug može ikako pravno osigurati ono što je uložio , ma ne znam u šoku sam . Ne znam šta nam je radit sad. A da osiguramo sebe i djecu.

uređeno: od Matrix
Uređenje naziva teme
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija