Jump to content

Tuzba za ukidanje alimentacije??


Hrvoje cap

Preporučene objave

Postovani,

Razveden sam,uredno podmirujem svoje obveze sta se tice alimentacije,posto kcer je zavrsila srednjoskolsko obrazovanje u 5 mj prosle godine duzan sam placati jos godinu dana nakon skolovanja alimentaciju sto je u redu,ona ne misli dalje ici na fakultet.Zanima me,dali moram podnjet tuzbu za ukidanje alimentacije ili jednostavno mogu prestati placati?sto ce se desit ukoliko ne podnesem tuzbu za ukidanje alimentacije tj samovoljno ukinem alimentaciju?

Hvala vam unaprijed na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kcer sada ima 19 godina ,ove godine navrsit ce 20. Naravno da ona nece nista poduzimat ali zato sigurno hoce njena mater,ta bi za novac sve napravila,kalvariju sam prosao s njom ali nebi o njoj,nebitna je. A recite mi nije mi jasno s obzirom da je sve kristalno jasno, i da se alimentacija ukida nakon sta za to prestanu uvjeti , kao sta i pise na pismeno u sudskom rjesenju nije mi jasno cemu onda opet pisat tuzbu za ukidanje alimentacije?s obzirom da ja necu dobit nikakvu potvrdu o zavrsetku njenog skolovanja tj da nije nista upisala od fakulteta, nego ono sta usmeno dobim informaciju.kako da je tuzim bez ikakvog dokaza?koje mi probleme moze radit njena mater ne razumim kada zna kad se ukida alimentacija-kad za to prestanu uvjeti.

 

Hvala vam na odgovoru

Svakako cu se konzultirat s odvjetnikom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posto je kcerka punoljetna, njezina majka ne moze nista ali danas ste mozda u super odnosima sa kcerkom no tko zna sta ce biti za recimo godinu dana. Mozda ju njezina majka nagovori da nastavi skolovanje a vi nemate sudsku odluku da vise niste duzni placati uzdrzavanje.....sta se tice dokaza, vama oni ne trebaju. Kad podnesete tuzbu za prestanak placanja, vasa kcer mora donijeti dokaz da se i dalje redovno skoluje.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kcer sada ima 19 godina ,ove godine navrsit ce 20. . A recite mi nije mi jasno s obzirom da je sve kristalno jasno, i da se alimentacija ukida nakon sta za to prestanu uvjeti , kao sta i pise na pismeno u sudskom rjesenju

 

Vaša zakonska obaveza prestaje godinu dana nakon završetka školovanja. Ali morate računati da je sasvim moguće da kćer (možda i po majčinom utjecaju) upiše neki faks pa zavlači još par godina (izvjesno bez nade u uspjeh, jer bi u protivnom nešto već upisala?)

 

s obzirom da ja necu dobit nikakvu potvrdu o zavrsetku njenog skolovanja

 

Možda da postavite (urudžbirate) pisani upit o njenom statusu na zavodu za zapošljavanje?

 

 

Naravno da ona nece nista poduzimat ali zato sigurno hoce njena mater,ta bi za novac sve napravila,kalvariju sam prosao s njom ali nebi o njoj,nebitna je...

...

koje mi probleme moze radit njena mater ne razumim

 

Koje probleme vam može raditi informirajte se ovdje:

 

Diskriminacija očeva u postupku razvoda

 

i ovdje:

 

Mit i istina o obiteljskom nasilju

 

Može vam napakostiti lažnim prijavama za bilo što.

Tek toliko, da znate.

To je u današnje vrijeme standardno postupanje malicioznih osoba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija