Jump to content

odvjetnik i naplata


danijel014

Preporučene objave

poštovani, molim vas za savjet. Prije dvije godine sam odvjetniku dala punomoć za sređivanje zk stanja kuće i uz to sam ujedno našla kupca za tu svoju kuću. Sređivanje je podrazumijevalo elaborate i vlasničku tužbu.

 

Naplatio je mi odmah cijeli postupak 1000 EUR i rekao kad mu donesem projekte od geodeta da će pokrenuti sudski postupak. U međuvremenu sam imala tešku prometnu nesreću i nakon skoro pola godine u bolnici i nekoliko mjeseci intenzivnih terapija došla sam polako k sebi i otišla kod odvjetnika. Znao je za moju prometnu jer su mu moji javili, a on je poslao otkaz punomoći. Kad sam ga tražila povrat novaca jer postupak nije niti bio pokrenut, rekao je da je u moje ime u nekoliko navrata pregovarao sa mojim kupcem i da to vrijedi 1000 EUR i da mi nema što vratiti, iako u pravilu ništa nije napravvljeno niti pokrenuto....

 

Ljubazno molim da li je dotični odvjetnik u pravu , odnosno ako nije što poduzeti da dođem do makar 70 % svojih novaca, a 30 % smatram poštenim mu ostaviti jer sam ga angažirala i bila u njegovom uredu dva puta....

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija