Jump to content

Teoretsko pitanje


anonimno

Preporučene objave

kupim neku stvar preko prodaja i to..i uredu necu da im platim :) oni ce slat opomene pa ako i dalje ne trzam tuzili bi me ( na koji sud i kakvu presudu taj sud moze donjet-normalno da sam kriv i da trebam platit i ako i dalje nezelim salju ono za zatvor ili dobrovoljni rad i nakon nekog vremena dodje do zastare..je li to teoretski sve dobro ili moze biti nekakvih drugih sankcija...hvala :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mogu kako god hoće. 224 prijevara kz a vjerojatno će kako kolega kaže biti pokrenuti civilni postupak pa ti dalje glumi pavijana i onda presuda zbog ogluhe ili izostanka (ovisi kako odluči sudac) pa onda ovrha i na kraju moraš vratiti kupovninu, pa troškove i na sve to kamate i onda upomoć socijalne službe, ja sam socijalni slučaj...bla,bla,bla...

 

By the way ovaj novi registar koji će prošljakati kod banaka imate će puno, puno kategorija u kojima će se voditi evidencija o dužnicima a među inima i da li se vodi koji postupak protiv njih pa ako i pod kojim brojem Pn-, ili Ko...

 

Nego ajde se ti ostavi tih filmskih fora i pošteno plati ono što si namjeravao ukrasti. Nemoj biti balkanac.

 

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija