Jump to content

Do kada i kako?


Ella94

Preporučene objave

Pozdrav,

nova sam u ovim problemima pa imam par pitanja.

U pitanju je blokada zbog neplacanja dva kredita u cjelosti. Naime zbog promjene posla nije se mogla vise placati puna svota mjesecnog obroka.

Uredno se prima 2/3 na zasticen racun. No do kad? Zatezne kamate su tu. Moze li tako sa zasticenim racunom u nedogled, dok se ne namiri dug? Sto ce biti dugi niz godin.? Naravno pitam sa danasnjeg pravnog stajalista jer se pravila igre naravno mogu uvijek promijeniti.

Ima li nekih drasticnijih koraka od porezne i banaka? Nekretnina na svoje ime nemam. Mogu li teretiti supruznike?

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne mogu teretiti treće osobe, pa niti supružnika. Ići će na trećinu plaće dokle ide. Moguće je da dođu i na popis i pljenidbu pokretnina. Osim toga, ništa mi konkretno ne pada na pamet.

 

Ne znam dolazi li to u obzir, ali jesi li razmišljala o nekom dogovoru s njima? Novom kreditu kojim bi zatvorila te dugove ili nešto slično? Po meni, to je bolja solucija od ove zbog kamata koje su ti sada vjerojatno ogromne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija