Jump to content

mogu li nas istjerati ...


semka

Preporučene objave

... evo ovako ... trebam ljudi vašu pomoć ... suprug i ja sređujemo stan u kući koja nije naša ... to je svekar naslijedio nakon smrti roditelja (nema papir da je vlasnik, niti je kuća legalizirana niti ima građevinsku što sam nedavno saznala) ... e sada ... mene zanima dal nas svekar i svekrva mogu istjerati iz te kuće iako smo mi ulagali u taj stan ... i imamo sve račune ... od svakog čavliča ... tu je dvoje maloljetne djece ... šta mi je raditi ? jer su svekar i svekrva jako zločesti i samo nam žele napakostiti ... mene su već istjerali s curkama iz kuće jer se nIsam dala ponižavati i da mi stariju kćer maltretiraju ... neki savjet ... kome da se obratim za savjet ... hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dal nas svekar i svekrva mogu istjerati iz te kuće
da,sudskim putem.

Činjenica da ste ulagali u nekretninu nemože se sa uspjehom suprostaviti zahtjevu vlasnika radi predaje posjeda nekretnine,no to neznaći da vi nemožete postaviti obvezno-pravni zahtjev radi povrata uloženog,ali je jasno da na takav vaš zahtjev će svaki odvjetnik uzvratiti protuzahtjevom radi isplate najamnine u zadnjih 5 godina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija