Jump to content

Dostava rješenja o ovrsi


žvanmarijana

Preporučene objave

Poštovani,

Jučer sam otišla u Finu kako bih vidjela stanje postojeće ovrhe, a službenica me informira kako imam novu ovrhu od prije 1. mj. i jednu od istog odvjetničkog društva koja čeka već 1. god.

Kako sam uspjela prikupiti podatke o ovrhama za koje nisam znala, nazvala sam dotičnu gđu (javnog bilježnika u Osijeku) te je upitala zašto nisam obaviještena o postupku.

Ona mi je odgovorila da su poslali dvije obavijesti, a obje na adrese koje nisu bile navedene kao moje prebivalište(selila sam se), no ja već 4, god imam mjesto prbivališta(uredno prijavljeno u policiji).

Kako sam joj pokušala reći da su obavijesti krivo proslijeđene,i da ću napisati prigovor, rekla mi je da ne smetam i neka budem kulturna, nakon čega je spustila slušalicu.

Nazvala me je nakon 5.min. i pokušala biti ljubazna i rekla je da je sve prema zakonu.

Molim da mi netko odgovori imam li mogućnosti da predmet vratim u prijašnje stanje?

Mora li javni bilježnik poslati obavijest na adresu koju mu daju u HT-u ili u PP?

Rješenje o ovrsi donešeno je (prema njezinoj informaciji 2012.g.), a meni je račun ovršen u 4/2015 i u 4/2016.

Što mogu učiniti?

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija