Jump to content

Otkup stana DUUDI


azblj

Preporučene objave

Živim u stanu u vlasništvu RH.

 

Krajem 2010. je donesena Odluka o prodaji stanova u vlasništvu RH i ja sam podnio zahtjev za otkup istog u zakonskom roku, predao svu dokumentaciju i imao sve uvjete za otkup istog.

 

U međuvremenu je prošlo 6 godina, a DUUDI još nije riješio taj zahtjev te su se promijenile neke stvari i više ne ispunjavam sve uvjete za otkup koje sam imao 2010.

 

Pitanje je, da li će se moj zahtjev rješavati po stanju u vrijeme podnošenja zahtjeva ili po sadašnjem stanju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Živim u stanu u vlasništvu RH.

 

Krajem 2010. je donesena Odluka o prodaji stanova u vlasništvu RH i ja sam podnio zahtjev za otkup istog u zakonskom roku, predao svu dokumentaciju i imao sve uvjete za otkup istog.

 

U međuvremenu je prošlo 6 godina, a DUUDI još nije riješio taj zahtjev te su se promijenile neke stvari i više ne ispunjavam sve uvjete za otkup koje sam imao 2010.

 

Pitanje je, da li će se moj zahtjev rješavati po stanju u vrijeme podnošenja zahtjeva ili po sadašnjem stanju?

 

Poštovani,

trebalo bi biti rješeno prema Odluci o prodaji stanova u vlasništvu RH iz 2011 koja kaže:

 

XIV.

 

Zahtjevi zaprimljeni na temelju Odluke o prodaji stanova u vlasništvu Republike Hrvatske (»Narodne novine«, broj 109/2010), koji nisu riješeni do stupanja na snagu ove Odluke, riješit će se prema odredbama ove Odluke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija