Jump to content

ROK U LISTOPADU?


laufer

Preporučene objave

Riješio pravosudni u subotu 30.09.06

 

Komisija : Vlahinja, Jesenković, Eraković, Klarić-Baranović, Palarić.

 

Tko dobije Vlahinju na roku, taj je upravu i radno prošao. Vrlo ugodan stariji gospodin pita općenito i neformalno razgovara fantastika. Pitanja: dostava, žalba u pravnom sporu, prvostupanjsko tijelo i žalba, ugovor o radu i prestanak ugovora o radu.

Pljuga ljudi!

 

Jesenković općenito ZPP njegova pitanja mene davio sa obiteljskim tužbama i priznanjima, malo ubacio i nasljedno.

 

Eraković njegova pitanja ja sam imao smetanje posjeda rješenje pa je drvio po tome. Pitanje za kraj: prava dioničara u stečaju? Znao sam ali me navodio. tek toliko

 

Palarić pozitivac kao i uvijek, sjetite se da HOK osim statuta i etike donosi i TARIFU!! (u mojoj skripti nije bilo)

 

Klarić-Baranović bila je zenska skroz Ok, makar sam rekao krivi primjer ali tolerira i ako se zabunite, čini mi se da više pita ZKP.

 

Eto braćo i sestre nadam se da Vam je malo pomoglo

 

P.s. Kaznenu zadaću ukoliko presuda nije oslobađajuća i odbijajuća kažnjavajte kako je predložilo državno odvjetništvo. Čitajte cijeli spis i pogledajte sve zna biti presuda u pomoćnom omotu.

Presude je bitno da znate kako izgledaju nitko ne čita detalje.

I NE ZABORAVITE POUKU O PRAVNOM LIJEKU I PAZITE TAMO NA ROKOVE!!!

SRETNO SVIMA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija