Jump to content

Putni troskovi


tomica1207

Preporučene objave

Molim za pomoc!!!

Naime imam ostvareno pravo na naknadu putnih troskova, mjesecna karta na relaciji. Medjutim poslodavac mi dijeli mjececnu sa radnim danima u mjesecu, i mnozi s danima koje sam radio (radim sluzbe, dezurstva pa imam oko 13-15radnih dana mjesecno). A ja nemogu kupit mjesecnu kartu za 13dana. Imam li tu mjesta za tuzbu? Napominjem da radim u drzavnoj sluzbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim za pomoc!!!

Naime imam ostvareno pravo na naknadu putnih troskova, mjesecna karta na relaciji. Medjutim poslodavac mi dijeli mjececnu sa radnim danima u mjesecu, i mnozi s danima koje sam radio (radim sluzbe, dezurstva pa imam oko 13-15radnih dana mjesecno). A ja nemogu kupit mjesecnu kartu za 13dana. Imam li tu mjesta za tuzbu? Napominjem da radim u drzavnoj sluzbi.

Pa u stvari poslodavac vam plaća one dane koje putujete, a ne sve dane u mjesecu. Dajte poslodavcu jednodnevnu povratnu kartu i pomnožite s odrađenim danima i to bi trebalo biti to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Imam pitanje vezano za putne troškove. Naime radim za poduzeće koje ima sjedište u Zagrebu, ja živim u Zagrebu, a radno mjesto mi je 188 kilometara od Zagreba. Poslodavac mi skida sa plaće cestarinu za dolazak i odlazak na radno mjesto što iznosi do 2500 kuna mjesečno. Kakva je pravna regulativa po pitanju naplate putnih troškova?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija