Jump to content

odricanje dijela vlasništva


norickabe

Preporučene objave

pozdrav

 

zanima me koje su radnje potrebne da se odreknem trećine stana.zapravo samo mi je trošak jer su oba suvlasnika socijalni slučajevi tako da o nekim isplatama nema ni govora a ja bih nekako najjdenostavnije otišao sa isprintanom izjavom kod blježnika je ovjerit pa na katastar ili šta ja znam kamo.zanima me hoće li se tu pojavit kakve birokratske zavrzlame i dodatni troškovi jer mi je i ta trećina pričuve se popela na vrh glave i samo se želim svega toga riješit...

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da se odreknem u korist preostala dva suvlasnika bez ikakve naknade i potrazivanja.

svoje obaveze za plaćanje pričuve ću platit do kraja i to je to.samo želim izaći iz toga i ne imat nikakve veze više s tom nekretninom.znači da se zna datum od kad ja nemam više obaveza plaćat pričuvu ni bilo šta drugo...

koja je procedura i dali je ista logična ili ima pet taksi pa na sud pa na katastar pa na gruntovnicu pa na poreznu pa opet na sud jer bojim se birokracije i svih tih papira koji nedostaju i sve te zavrzlame koju to nosi sa sobom...

jel dovoljna moja volja i pečat bilježnika ?

pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija