Jump to content

Molim vas za pomoć!


anonimno

Preporučene objave

Htio bio podnijeti tužbu za utvrđivanje svog očinstva i osporavanje očinstva osobi koja je sada upisana kao otac djeteta u matici rođenih. Problem je u tome što ja ne znam podatke od osobe kojoj osporavam očinstvo, znam samo podatke majke djeteta prije njene udaje, dakle njeno djevojačko prezime i bivše mjesto prebivališta. Zanima me da li mogu podnijeti takvu tužbu jer ne znam podatke osobe koju tužim, te da li je neko državno tijelo dužno dati podatke o tuženoj osobi i na čiji zahtjev i,ukoliko se dokaže da sam ja otac djeteta, a njegov sadašnji otac to nije znao, tko snosi troškove postupka, dakle sudske troškove i troškove odvjetnika, ja , on ili sud može odrediti da smo obojica dužni snositi troškove u nekom omjeru.Kako postoji mogučnost da sam otac djeteta jer sam imao spolne odnose s majkom djeteta u vrijeme kad je začela, a ne želim živjjeti sa spoznajom da sam otac tog djeteta, a da ne sudjelujem u njegovom životu i odgoju, molim vas za pomoč. Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija