Jump to content

Razvod braka


Jele1106

Preporučene objave

Postovani razvela sam se od supruga I on me tuzi za povrat ulozenog novca.Nekretnina je moje vlasnistvo dobila darovnim ugovorom,Ja I on smo zajednicki ulozili mozda oko 5000 eura jer je I moj otac sudjelovao u uredenju.To je bilo 2005 god.On nema racuna niti kredit za adapciju kojim bi dokazao.Na sud je pozvao za svjedoke svoja 2 prijatelja koja tada nisu ni postojali kao prijatelji niti su bili u stanu.Mene zanima dali on moze ista dobit I dali nakon 5 godina od ulaganja ide zastara za povrat.Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima..molio bi vas par savjeta u vezi pokretanja sporazumnog razvoda.Ja i supruga smo se dogovorili razvesti,zivimo jos zajedno sa kcerkom od 9 god.Vjencali smo se opcinski u Njemackoj a crkveno u Hrvatskoj.Zivimo momentalno u Njemackoj i radimo,a razveli bi se u HR.Molio bih vas za par korisnih informacija koje bi nam puno pomogle..Hvala unaprijed..

uređeno: od Vranic
Posozivanje po rubrikama
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija