Jump to content

Prekrsajni postupak sa marihuanom


Slash123

Preporučene objave

Postovanje, 

jucer sam isla odvesti kolegu doma s posla (negdje oko 00, 1) te je kolega zapalio cigaru ispred zgrade. Stajali smo minutu te je kolega otisao u stan, a ja u auto da krenem doma. U tom trenutku policijsko vozilo meni zaprjecava prolaz, uspjela sam taman parkirati sa strane i izaci da pitam u cemu je problem, na sto su oni mene trazili dokumente i da izadem iz vozila, pregledali su cijelo vozilo, dokumente, nisam nikad bila kaznjavana niti u ikakvom doticaju s drogom, ne konzumiram nista te da sam bila testirana bilo bi sve negativno sto sam im i rekla. Bilo ih je dvoje, zenska policajka je bila dosta neugodna i ocekivala je vjerojatno da cu pasti s nekom ogromnom kolicinom, a ja sam uvjerena da nemam nista jer ne konzumiram nista, ali imam prijatelje koji konzumiraju. U tom trenutku nisam razmisljala da imam ista, ali tek kad su mi rekli da izvadim sve iz ruksaka sjetila sam se kutijice u koji je moja prijateljica stavila jako mali joint koji nema mozda ni pola grama, a ja sam joj cuvala bas iz tog razloga jer mene policija u zivotu nije zaustavila niti bi ocekivala ovakav pretres. Policajka je nasla kutiju, stariji policajac koji je bio uz nju ju je uvjeravao da to nije nista i da me pusti da idu vise te joj je jos par puta rekao "ajde idemo...", nisu napisali zapisnik, policajka je jedino rekla da sam dobro prosla, uz sve ostale uvrede koje bas i nisu imale smisla ali se nisam obazirala ni bahatila osim sto sam rekla par puta da slobodno pretresu i cijeli auto da nece svakako nista naci... Mene zanima moze li mi napisati ikakvu kaznu bez zapisnika (prilicno sam sigurna da moze iako mi nema nikakve logike), Policajka je uzela je taj ficlek od jointa u kojemu vjerojatno samo filter ima tezinu koliko je malo bilo, i otisli su bez ikakvih dodatnih rijeci... Ne brine me iskreno ni cifra kazne ni prekršaj, dosad ih svakako nisam imala niti ce mi biti vazno jer vu platit sve kako treba, vise me brine moze li mi doci doma plava kuverta, a poznavajući postara ostavit ce mojima da potpisu i oni ce otvoriti, a ne bi mi bilo uopce ugodno objasnjavati se...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija