Jump to content

Savjetovanje u Czss


brunowien

Preporučene objave

Pozdrav svima

Molio bi zeljca i ekipu ako može par iskustava ili savjeta u vezi obrade i tretmana Czss jer sam već bio i izgleda mi da se kompletna izjava okrece oko mene i da se sve frizira da se majku pokaze u dobrom svjetlu a mene u lošem.Kako se postaviti ako službeno unosi u izjavu ono što on želi da bi izjavu uljepšao .

Rastao sam se prije 10 god sad su ispali problemi sa viđanjem pa smo dobili savjetovanje ili neke obrade ali mi se čini da je css potpuno pristran.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molio bi zeljca i ekipu ako može par iskustava ili savjeta u vezi obrade i tretmana Czss jer sam već bio i izgleda mi da se kompletna izjava okrece oko mene i da se sve frizira da se majku pokaze u dobrom svjetlu a mene u lošem.Kako se postaviti ako službeno unosi u izjavu ono što on želi da bi izjavu uljepšao .

 

Prvo si pročitaj ovo:

http://www.academia.edu/15374090/Diskriminacija_o%C4%8Deva_u_postupku_razvoda

 

Sve što si mi napisao u privatnoj poruci imaš opisano i ovdje gore.

Danas su takva krivotvorenja zapisnika uobičajena. I u tim psihološkim vještačenjima se uobičajeno ocu pripisuju samo loše karakteristike, a majku se prikazuje dobrom čak i ako na samom vještačenju ima psihotične ispade i de facto priznaje zlostavljanje oca ili djeteta, ili kao u tvom slučaju uništavanje partnerove imovine.

Uobičajeno je da ništa od toga ne uđe u zapisnik.

Kao što sam u linkanom napisao, otac bi sa CZSS trebao primarno komunicirati urudžbiranjem pisanih podnesaka.

Bilo bi dobro sada napisati takav podnesak, opisati u njemu što se sve događalo kod psihologice, incidente koje je tvoja bivša napravila, itd. Sve napisati odmjereno, sa činjenicama i bez preuveličavanja. Sve urudžbirati, tako da ti na tvoj primjerak potvrde primitak. Nasloviti i na stručni tim i na ravnatelja/icu CZSS.

 

Ako mi možeš u PP poslati o kojem se CZSS radi.

 

Rastao sam se prije 10 god sad su ispali problemi sa viđanjem pa smo dobili savjetovanje ili neke obrade ali mi se čini da je css potpuno pristran.

 

Koliko je dijete staro?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da mislim da je to najbolje tu se nije moja izjava frizirala nego majkina ,pa kako kaže felix to više nije izjava majke nego krivitvorina Czss ,mislim da neću ništa postići sam morat ću angažirati nekog odvjetnika jer je već šteta počinjena i majka i Czss igraju na kartu da djeteta uz to je psiholog ujedno i ravnatelj tako da se i odeš zaliti nemam kome .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija