Jump to content

puno radno vrijeme i drugi posao ?


studentprava189

Preporučene objave

Dobar dan svima! Zanima me mogucnost rada uz ugovor na radu na puno radno vrijeme. Jel postoji neki modalitet koji omogucuje dodatni rad ali da nije rijec o dopunskom radnom vremenu od 8 sati tjedno. Radim na bazi od 40 sati tjedno + prekovremeni ponekad. Nudi mise mogunost da dodatno radim pa me zanima koje su moje mogucnosti- sezonski ugovor, ugovor o djelu ili ....??? Unaprijed hvala i pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovisi kakav je tip posla koji obavljate - je li zaista povremeni ili se radi o tipu posla za koji se redovito u praksi zasniva radni odnos, tada imate opciju rada preko punog radnog vremena kod drugog poslodavca uz suglasnost prvog poslodavca do osam sati tjedno, odnosno do 180 sati godišnje, sukladno čl. 61. Zakona o radu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovisi kakav je tip posla koji obavljate - je li zaista povremeni ili se radi o tipu posla za koji se redovito u praksi zasniva radni odnos, tada imate opciju rada preko punog radnog vremena kod drugog poslodavca uz suglasnost prvog poslodavca do osam sati tjedno, odnosno do 180 sati godišnje, sukladno čl. 61. Zakona o radu.

u centru za medicinsku njegu + jos mogucnost za rad u ducanu kao prodavač

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija