Jump to content

Sava osiguranje ne želi isplatiti troškove vučne službe


Slušalica

Preporučene objave

Pozdrav, kak i naslov kaže, ne žele isplatiti troškove vučne službe. Nesreća se dogodila kod Lučkog, Slovenka me napucala iza, ona je kriva. Auto nije bio u voznom stanju jer nisu radila zadnja svjetla te sam pozvao vučnu službu i odvezao  auto nazad u Viroviticu gdje i živim. Auto se popravljao kod njihovog procjenitelja, njemu je sve isplaćeno dok meni ne. Vučnu službu sam platio cca 1700 kn i sada se vade da sam auto mogao ostaviti u Zg da se popravi, a ne u Vt te zbog toga ne žele platiti. 

 

Molim Vas za info što napraviti.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Slušalica je napisao:

Pozdrav, kak i naslov kaže, ne žele isplatiti troškove vučne službe. Nesreća se dogodila kod Lučkog, Slovenka me napucala iza, ona je kriva. Auto nije bio u voznom stanju jer nisu radila zadnja svjetla te sam pozvao vučnu službu i odvezao  auto nazad u Viroviticu gdje i živim. Auto se popravljao kod njihovog procjenitelja, njemu je sve isplaćeno dok meni ne. Vučnu službu sam platio cca 1700 kn i sada se vade da sam auto mogao ostaviti u Zg da se popravi, a ne u Vt te zbog toga ne žele platiti. 

 

Molim Vas za info što napraviti.

 

 

https://www.huo.hr/hrv/nakon-nezgode/23/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija