Jump to content

Različite presude za istu stvar


DIVNA54

Preporučene objave

Od 2001.-2003. godine, grad Zagreb me je tužio za neplaćanje zakupnine i to za svaku godinu zasebna parnica. Iako sam otišla u mirovinu (1999.), prethodno sam dala zahtjev za usklađivanje ugovora i dobila Zaključak za nov ugovor. Kako je tada bilo sve nepoznanica, iako sam tražila da ugovor potpise moj sin koji je preuzeo obrt, to nije bilo odobreno. Obzirom da je poslovni prostor koji je bio u zakupu u dvorišnom dijelu do kojeg se je dolazilo preko uličnog dijela koji je u našem privatnom vlasništvu, nisam mogla predati gradu ključ prostora. Iako smo mi pregradili prostor i sin je obavljao djelatnost samo u našem privatnom dijelu, Grad je mene tužio za neplaćanje zakupnine. Na moj prigovor je nastavljeno suđenje kao po platnom nalogu. Dvije godine i dvije presude su u korist Grada, dok je treća u moju korist. Dali mogu sada zatražiti poništenje prehodnih presuda. Treća presuda je primljena 19.1.2018., dok su predhodne dvije već ovršne i oduzima mi se 1/4 mirovine. Molim odgovor

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija