Jump to content

Kamera brzina obrt


axelon

Preporučene objave

Pozdrav

Radim u obrtu koji se bavi dostavom, vlasnik je dobio prekršajni nalog za prekoračenje brzine slikano kamerom te upitik tko je upravljao vozilom za popuniti nakon par mjeseci od prekršaja.

Ali kako se vozilom koriste svi zaposlenici i nema nikakve evidencije korištenja on daje podatke na vozača za kojeg misli da je mogao tog dan upravljati vozilom jer mora zakonski otkriti podatke.

Te me zanima kakvu je žalbu najbolje pisati kad dođe rješenje mogućem vozaču?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako sam dobro shvatio, vi nećete poslati nikakve podatke?

Vlasnik obrta će dobiti prekršajni nalog na 2000 kn, pa se može žaliti da zbog proteka vremena ne može znati tko je upravljao vozilom za vrijeme prekršaja. Sad, hoće li sud to uzeti u obzir ili ne, iskustva su svakakva...

Koliko je prošlo vremena?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Prije 35 minuta, drot13 je napisao:

Ako sam dobro shvatio, vi nećete poslati nikakve podatke?

Vlasnik obrta će dobiti prekršajni nalog na 2000 kn, pa se može žaliti da zbog proteka vremena ne može znati tko je upravljao vozilom za vrijeme prekršaja. Sad, hoće li sud to uzeti u obzir ili ne, iskustva su svakakva...

Koliko je prošlo vremena?

Ja kao radnik ne mogu dati podatke jer su vozila na vlasnika obrta a on je dao podatke od kolege radnika za kojeg misli da je mogao upravljati taj dan vozilom, u pitanju je kazna od 1000 kn za prekoračenje brzine a prekršaj prije nekih 3 mj ali sad mu je došlo poštom da mora dati podatke tko je upravljao.

uređeno: od axelon
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

Prije 46 minuta, axelon je napisao:

Pozdrav

Radim u obrtu koji se bavi dostavom, vlasnik je dobio prekršajni nalog za prekoračenje brzine slikano kamerom te upitik tko je upravljao vozilom za popuniti nakon par mjeseci od prekršaja.

Ali kako se vozilom koriste svi zaposlenici i nema nikakve evidencije korištenja on daje podatke na vozača za kojeg misli da je mogao tog dan upravljati vozilom jer mora zakonski otkriti podatke.

Te me zanima kakvu je žalbu najbolje pisati kad dođe rješenje mogućem vozaču?

Prekršajni nalog nije mogao dobit.

Vozač se može žalit da je vlasnik dao krive podatke jer ne postoji evidencija tko,kad i gdje vozi kombi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija